Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Podporuje mojeID

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

 

NEJLEPŠÍ CENA

 

 

 


 

 

 


 

 20. 12. 2017

Policové držáky a držáky DVD/SAT ULTIMATE

Krycí lišta je z velmi pevného materiálu (elox hliník) v mnohem vyšší hustotě a síle než u konkurenčních výrobků, které kdykoliv lehce ohnete. To se Vám u krycích lišt Ultimate nestane. Navíc lze do krycích lišt naskládat opravdu velké množství kabelů, což je velká výhoda. Unikátní řešení jsou středové štětiny, díky nimž odpadá zdlouhavá montáž skleněných polic, které již nikdy nemusíte vrtat do zdi, jako u konkurenčních výrobků.

U systémů Ultimate jsou lišty upevněny na konzole krytu kabeláže a lze snadno měnit jejich výškové nastavení (tento fakt mluví o naprosté špičce zpracování krycí lišty a použitém materiálu). U konkurenčních výrobků je velmi obtížné vměstnat více kabelů do krytu kabeláže a pak, v případě držáku s ramenem, pohybovat s televizí (nezapomínejte, že se vám bude zároveň pohybovat i kabel od TV a například i HDMI kabel atd., a toto má za následek, že lišty u konkurenčních výrobků při tahu s televizí začnou po odporu kabelů odpadávat ze sponek, které jsou navrtány do zdi. Pak je velmi složité vše znovu přidělávat a montovat, a hrozí tak poničení samotného systému nebo krytu.

Toto se vám nestane se systémem či kryty ULTIMATE, kde díky středovému kanálu se štětinami může kabel naprosto volně klouzat. Navíc, výšku police si můžete volně navolit sami a kabel bude vždy tam, kde si určíte vy, a to díky středovému kanálu se štětinami podél celého středu systému, což u konkurenčních výrobků nenajdete. Tato konstrukce Vám nabízí možnost libovolného počtu polic, které, jak již bylo psáno, nevrtáte do zdi.

V případě, že zamýšlíte připevnění polic či jen krytu kabeláže pod TV, nebo i pro jiné účely, garantujeme naprostou spokojenost se systémy Ultimate. Tyto držáky na DVD a policové systémy dováží do ČR společnost AV stage s.r.o.